Płomień Roku 2020, Kategoria – Realizacja

Jak zgłosić realizację?

  • • Wyślij dokładny opis (z informacją o użytych materiałach, producencie i modelu paleniska, kafli itp.) oraz zdjęcia kominków, pieców, kuchni, grilli zrealizowanych w roku 2020;
  • • Zdjęcia można zrobić aparatem lub telefonem komórkowym. Prosimy o przesyłanie zdjęć w oryginalnej wielkości;
  • • Każda firma może zgłosić maksymalnie dwie realizacje w miesiącu. Łącznie w tej edycji nagrody nie więcej niż dziesięć;
  • • Realizacje z lat wcześniejszych nie będą uwzględniane;
  • • Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie zgłoszenia do 15 stycznia 2021 roku w formie wypełnionego formularza w wersji elektronicznej (uwaga – każda realizacja wymaga osobno wypełnionego zgłoszenia). Formularze dostępne poniżej.

Wszystkie zgłoszone do nagrody Płomień Roku 2020 realizacje spełniające warunki, publikowane będą na profilu facebookowym i instagramie magazynu Świat Kominków i w galerii na portalu kominki.org.

NOWOŚĆ Tytuł Realizacji Miesiąca na facebooku i instagramie
By wspomóc firmy wykonawcze w czasach koronawirusa i umożliwić im dodatkową formę promocji, na facebooku i instargamie prezentowane w danym miesiącu realizacje będą rywalizowały o tytuł REALIZACJI MIESIĄCA. Wyróżnienie to zdobędą realizacje z największą ilością polubień i udostępnień wśród internautów na profilu facebookowym i instagramie magazynu „Świat Kominków”. Rozpoczynamy od czerwca.
Wyróżnione tym tytułem realizacje będą prezentowane także na portalu kominki.org i na łamach magazynu „Świat Kominków”. Pozwala to firmom zgłaszać swoje realizacje i promować swoje umiejętności sukcesywnie w każdym miesiącu. W związku z tym też w tym roku poszerzyliśmy możliwość zgłaszania realizacji do maksymalnie dziesięciu w tej edycji nagrody, ale nie więcej niż dwóch w miesiącu.

Laureatów nagrody Płomień Roku 2020 w kategorii Realizacja wybiera spośród wszystkich zgłoszonych realizacji komisja złożona z członków zespołu magazynu „Świat Kominków”.
Uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom V edycji nagrody Płomień Roku w kategorii Realizacja odbędzie się podczas uroczystej Gali wręczenia nagród Płomień Roku za rok 2020 w 2021 roku.

NAGRODY PRODUCENCKIE – czwarta edycja

Wzorem ubiegłych lat producenci będą mieli szansę przyznania własnych nagród spośród realizacji zgłoszonych do nagrody Płomień Roku 2020 z ich produktami. Nagrody producentów będą przyznawane niezależnie od nagrody głównej.

PARTNERZY BRANŻOWI KONKURSU

LOGO22222-1a
oskp_2_2
12509857_478841882313006_6065246510375035285_n

Formularze zgłoszeniowe