Wydarzenie Roku 2017 – Nagrody

01.-ISH-fot

Targi ISH 2017 (11–15 marca), Frankfurt, Messe Frankfurt

Odbywające się co dwa lata targi ISH to najważniejsze w Europie i jedno z najważniejszych na świecie spotkań branży sanitarno-grzewczej. Producenci z Niemiec w tej dziedzinie to światowa czołówka, więc liczba chętnych do zobaczenia nowości z całego świata jest bardzo duża. Sprzyja temu i doskonałe położenie komunikacyjne Frankfurtu nad Menem, i idealna wprost organizacja wielkiej imprezy. Tradycyjnie korzysta z tych wszystkich atutów również branża kominkowa, która w hali 9.2 eksponuje swoje najlepsze i najnowsze rozwiązania. ISH od kilku edycji stało się również dobrym miejscem do pokazywania potencjału polskich producentów kominków.

bepositive-0299

Ekspozycja FLAM’EXPO 2017 na targach BePOSITIVE (8–10 marca), Lyon, GL-events

Towarzysząca ambitnym targom budowlanym ekspozycja branży kominkowej nie przypadkiem jest w Lyonie tak liczna (110 firm z całej Europy). Francja to kraj, gdzie 8 mln domów ogrzewanych jest drewnem i gdzie jest ponad 30 dużych producentów kominków. Dlatego też strefa kominkowa, czyli FLAM’EXPO, ma 60 działających urządzeń i jest tak licznie odwiedzana. Targi w Lyonie to – obok ISH i PROGETTO FUOCO – trzecia co do ważności impreza kominkowa w Europie, a edycja 2017 to potwierdziła.

LOGO

Rejestracja Cechu Zdunów Polskich

Kolejna, już trzecia, zarejestrowana oficjalnie organizacja polska zrzeszająca osoby z branży kominkowo-zduńskiej. Tutaj zdecydowanie zrzeszająca zdunów, którzy to rzemiosło mają we krwi. Warsztaty dla członków i branży oraz promocja ogrzewania drewnem i dobrego zduństwa na zewnątrz, to już zduni zrzeszeni w cechu zdążyli w 2017 roku zrobić.