Firma Roku 2017 – Handel i Usługi – Nagrody

Jotul-1

Jotul Polska sp. zo.o.

Jeden z pierwszych dystrybutorów nowoczesnych kominków w Polsce po 25 latach wciąż wierny legendarnym produktom ze Skandynawii i wciąż w doskonałej formie. Firma Jøtul poszerzyła na tyle ofertę swoich produktów, że polski dystrybutor może realizować nie tylko różnorodne wymagania, ale też proponować urządzenia spełniające najwyższe parametry ekologiczne. Legenda trwa i jesteśmy pewni, że ciepło Norwegii jest w Polsce w dobrych rękach.

Wentor

Wentor Piotr Wentlant

Rok 2017 to kolejny dobry rok dla firmy dystrybucyjnej Wentor. Doskonała gama produktów w ofercie, liczna grupa partnerów, nowy obiekt firmy, bardzo wysoki poziom obsługi klienta, szkolenia, serwis oraz atrakcyjna oferta dla klienta detalicznego i wzorcowy wręcz sklep internetowy.

Vitcas

Vitcas Polska sp. z o.o.

W odpowiedzi na wzrastające zainteresowanie zduństwem, pojawiła się w Polsce spora grupa producentów i dystrybutorów zduńskich materiałów. Rynek, mimo że młody, okazał się wymagający. Zostali tylko najlepsi, jeśli chodzi o jakość, sposób dystrybucji, szkolenia. Vitcas przeszedł tę weryfikację pozytywnie i jego produkty są jednymi z najbardziej rozpoznawalnych w branży.